ВИСТАВКА-КОНКУРС "СВІТ НАВКОЛО НАС"

Date: 8 жовтня 2020 о 08:32, Refreshed 8 жовтня 2020 о 09:07
104 view

«СВІТ НАВКОЛО НАС» - під таким гаслом 6-8 жовтня 2020 відбулася районна виставка-конкурс малюнків, організована районною дитячо-юнацькою громадською організацією «Росичі» спільно з РЦДЮТ.

Номінації (тематика конкурсних робіт)  виставки-конкурсу                                 "СВІТ НАВКОЛО НАС" :

• «Я люблю Україну свою!» (краса природи рідного краю);
  • «Природа – наш дім» (екологічне середовище для тваринного світу);
  • «Прогулянка містом» (тематичні малюнки до циклу віршів Ярини Яр «Моє місто»).

На виставку-конкурс були представлені індивідуальні роботи учнів 1-11 класів міських ЗОШ №1, ЗОШ №2, гімназії, Гарбузинського НВК, РЦДЮТ.

ЗОШ № 2:Коваленко Софія, 12 років – «Бузковий розмай», гуаш, фломастер; Іваненко Ярослав, 12 років – «Тече річна невеличка», гуаш;  Сидоренко Діана, 12 років – «Краса Карпат», акварель;  Липка Соломія, 11 років – «Український пейзаж», олівці, фломастери.

Гарбузинський НВК: Матвєєва Анастасія, 13 років – «Мальоване село», гуаш, фломастери; Немирська Ольга , 13 років – «Веселкова моя Україна», кольорові олівці.

Гімназія: Томіленко Олеся, 14 років  - «Прогулянка містом. Місток через Рось», акварель; Веретільник Віталій, 14 років – «Прогулянка містом. Палац Лопухіних», акварель.

ЗОШ № 1Іщенко Ніна, 10 років – «Осіння пора», акварель;  Фесенко Мирослава, 12 років  - «Планета у небезпеці», гуаш;  Порхунова Діана, 10 років – «Я люблю природу», олівці;   Антоненко Поліна, 10 років – «Я плекаю природу», олівці;   Прядко Інна, 10 років  - «Краса природи», гуаш;  Архіпова Софія, 9 років – «Збережемо світ», олівці.

РЦДЮТ: Дуженко Рустам, 7 років – «Я люблю Україну свою», акварель;  Желінська Альбіна - «Я люблю Україну свою», олівці; Савченко Діана, «Природа наш дім», олівці; Негода Поліна «Природа наш дім», олівці;  Христенко Аріанна, 8 років «Світ навколо нас», олівці.