ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Date: 21 жовтня 2020 о 07:55

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення закладів освіти
«Галерея кімнатних рослин - 2020»

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів

„Галерея кімнатних рослин"

1. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс-огляд „Галерея кімнатних рослин" (далі - конкурс) проводиться з метою залучення дітей та підлітків до роботи щодо озеленення та благоустрою території, формування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, покращення внутрішнього та зовнішнього озеленення загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

1.2.Завданнями конкурсу є:

- створення колекцій кімнатних рослин, збагачення їх видового складу;

- приведення куточків живої природи до вимог Положення про куточок живої природи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.08.2002 №456, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.2002 за №715/7003;

- підготовка та реалізація проєктів озеленення приміщень, ландшафтного дизайну території закладу;

- виявлення, підтримка та пропагування кращого досвіду роботи з внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів.

2. Учасники конкурсу

2.1. Для участі в обласному етапі конкурсу запрошуються загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади, що визнані переможцями районного (міського) етапу.

3. Терміни та умови проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться щорічно. За результатами конкурсу підводяться підсумки.

3.2. Заявки та матеріали в електронному форматі на районний етап конкурсу можна надсилати до 5 листопада 2020 року на електронну адресу ecoligakorsun@ukr.net або подавати до Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ за адресою вул. Академіка О.А.Захаренка, 2 (контактна особа - Ковальова Ірина Миколаївна, тел.098-821-77-59).

4. Вимоги до матеріалів для участі в конкурсі

4.1. Для участі в конкурсі надсилаються такі матеріали:

- звіти про проведену роботу;

- відео- та фотоматеріали, стенди, планшети, макети;

- проєкти з озеленення, фітодизайну та ландшафтного дизайну;

- інші матеріали, зміст яких відповідає меті та завданням конкурсу;

- інформація про колектив і керівника, що беруть участь у конкурсі.

5. Критерії оцінювання

5.1. Оцінюються матеріали щодо внутрішнього та зовнішнього озеленення за такими критеріями:

- змістовність та естетичний рівень оформлення матеріалів; розкриття змісту роботи та її результати; новизна і творчі знахідки; наявність фото- та відеоматеріалів;

- участь учнів і вихованців в озелененні.

6.    Керівництво конкурсом

6.1. Безпосереднє керівництво конкурсом-оглядом та визначення переможців здійснює оргкомітет, створений із спеціалістів відділу еколого-натуралістичної роботи Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ, районної екологічної організації, дитячої спілки «Екологічна варта».

7.   Визначення переможців

7.1. Матеріали  переможців  районного  етапу  направляються  для  участі в обласному  етапі конкурсу до Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми.

7.2. Переможці обласного етапу заочного  конкурсу-огляду  внутрішнього  та зовнішнього озеленення загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів нагороджуються дипломами, грамотами Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми.

7.3. Матеріали  переможців  обласного  етапу-конкурсу  направляються  для  участі у Всеукраїнському конкурсі.

ЗАЯВКА

на участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів

«Галерея кімнатних рослин - 2020»

Назва закладу освіти:

Учасник (прізвище, імя, клас, назва гуртка):

Назва роботи (тема, формат подання):

Керівник (ПІПБ, посада):

Дата: