ДОЛУЧАЙТЕСЯ! ВИСТАВКА-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ТВОРЧИХ РОБІТ "БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ - ЦЕ ЖИТТЯ"

Date: 27 жовтня 2020 о 11:32
73 view

Умови проведення дитячого творчого конкурсу-виставки "Безпека дорожнього руху - це життя".

УМОВИ  ПРОВЕДЕННЯ

дитячого творчого конкурсу-виставки дитячих робіт

«Безпека дорожнього руху – це життя»

I. Загальні положення

1.1. Ці умови визначають порядок проведення дитячого творчого конкурсу-виставки «Безпека дорожнього руху – це життя» (далі - Конкурс).

МЕТА  конкурсу:

привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху;

формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі;

дбайливе ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих;

виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху;

зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.

ЗАВДАННЯ конкурсу:

залучення дітей шкільного віку до вивчення Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року  № 1306 (зі змінами та доповненнями), та пропагування їх серед населення та однолітків;

закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі;

створення умов для творчої самореалізації учнів.

ОРГАНІЗАТОР конкурсу: районний центр дитячої та юнацької творчості. До участі в організації та проведенні Конкурсу організатори можуть залучати інші органи державної влади, благодійні фонди, об’єднання громадян та інші підприємства, установи й організації (за згодою).

ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для гуртківців РЦДЮТ віком від 5 до 17 років включно.

2.2.  Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості:

малюнок;

твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо);

фотографія.

2.3. На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права надалі.

2.4. Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

2.5. Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на Конкурс у довільній формі.

2.6. Фотографії подаються на Конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

2.7. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити: назву роботи; прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;  місце проживання автора; П.І.Пб, посаду керівника.

2.8. Критерії оцінювання конкурсних робіт:

актуальність та повнота розкриття тематики;

авторська позиція;

оригінальність оформлення;

ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

якість роботи;

естетичний вигляд роботи.

ІІІ. Організація Конкурсу

Строки, місце проведення Конкурсу та порядок нагородження визначаються організаторами, про що учасники інформуються додатково.

Журі визначає перше, друге, третє місця відповідно до категорій робіт.

IV. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

4.1. Переможці Конкурсу визначаються журі в кожній віковій категорії відповідно до критеріїв оцінювання та за відповідним напрямом творчих робіт.

4.2. Переможці нагороджуються дипломами та призами. Крім того, журі та організатори можуть установлювати спеціальні нагороди окремим учасникам, які виявили оригінальність та креативний підхід до виконання робіт.