Вітаємо!

Date: 29 жовтня 2020 о 07:40, Refreshed 29 жовтня 2020 о 10:28
102 view

28 жовтня відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді у 2020-2021 навчальному році.

підсумковий протокол за посиланням:                                    https://drive.google.com/file/d/1ieXn1kiaR6fo-SLEH_U_ig1VWaNCqdlC/view?usp=sharing

Основними завданнями обласного конкурсу "КОРИСТУВАЧ ПК" учнівської молоді з інформаційних технологій є: -підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій, залучення учнівської молоді до оволодіння навичками роботи  на ПК; -стимулювання зростання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, самовдосконалення учнівської молоді; -виявлення та розвиток обдарованої учнівської молоді, надання їй допомоги у виборі професії; -організація змістовного дозвілля учнівської молоді, активізація різних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями; -підведення підсумків роботи гуртків, секцій, творчих об'єднань, учнівських наукових товариств; -обмін досвідом роботи керівників гуртків по впровадженню інформаційних технологій в освітній процес.

Конкурс проводився в трьох номінаціях: «Word», «Excel», «PowerPoint». До складу завдання входили задачі з опрацювання тексту, графіки, створення і опрацювання таблиць, створення презентацій засобами MS Office (Microsoft Office Word 2010, Microsoft Office Excel 2010, Microsoft  Office  Power Point 2010).

Конкурс проходив в онлайн-форматі. Необхідними платформами для виконання завдань були ZOOM, Google диск та електронна адреса кожного учасника.

Учасниками конкурсу були учні міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: Поковба Володимир,10 клас – номінація «Excel» - ІІІ місце, Панфілович Артем, 9 клас – номінація «PowerPoint» - ІІІ місце, Федина Массімо, 9 клас – номінація «Word» (вчитель інформатики Кулик Б.В., керівники гуртків Заболотній Б.О., Лисенко В.П.).

Вітаємо учасників із заслуженою перемогою                                                                                         й зичимо успіхів у освоєнні ІТ-технологій!