Вітаємо!

Date: 8 грудня 2020 о 11:34, Refreshed 14 грудня 2020 о 09:44

Радо ділимося новинами про чергові перемоги гуртківців в конкурсах, фестивалях, акціях різних рівнів.

Вихованка гуртка «Основи біології» (керівник Ковальова Ірина Миколаївна) Чередніченко Жанна виборола:

ІІ місце (номінація «Парад квітів біля школи») в обласному етапі Всеукраїнської акції «Турбота молоді тобі, Україно!», спрямованої на благоустрій територій закладів освіти, газонів, квітників та формування екологічної культури особистості. (наказ КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» від 20.10.2020 № 14);

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста», завданнями якої є популяризація кращого досвіду природоохоронної роботи з учнівською молоддю, задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій реалізації. (наказ КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» від 21.10.2020 № 15).

Вихованці зразкового художнього колективу "Студія української пісні "Барви Корсуня" (керівник Гринюк В.О.) в черговий раз стали переможцями і призерами:

Міжнародного фестивалю-конкурсу "Киiv art fest": Білокур Антон та Пузько Анастасія вибороли Гран Прі на конкурсі, Тернова Ольга - ІІ місце. Вдалим дебютом став виступ на конкурсі для Маценко Уляни (І місце) та тріо у складі Маценко Уляни, Коваленка Михайла та Ботнар Діани  (І місце).

П'ятого Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу мистецтв "Родина" імені Назарія ЯремчукаДиплом лауреата І ступеня в номінації "Соло, естрадний вокал"  - Білокур Антон (ІІ вікова категорія, композиція "Я не дозволю");  Пузько Анастасія (І вікова категорія, кеомпозиція "Муха-Цокотуха"); Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації "Соло, естрадний вокал" - Пустовіт Кіра (ІІІ вікова категорія, композиція "Твій всесвіт"); Грамота за участь - Отземок Ілона.