Зимовий фотовернісаж.

Date: 24 січня 2023 о 11:06

Зима – улюблена пора багатьох із нас, бо вона є чарівною та казковою. Дітлахи з нетерпінням чекають свої подарунки від Святого Миколая, дорослим вона дарує дивовижний настрій та надію на краще... Зима по-своєму зближує людей: прогулянками на свіжому повітрі, казковою красою засніженого парку, веселими розвагами - катанням на санчатах, грою в сніжки, ліпленням сніговика, а якщо нема снігу - теплими вечорами біля каміну та просто гарно проведеним часом з родиною і друзями. Сподіваючись, що природа ще підсипле трохи снігу, ми вирішили закарбувати ці чарівні миті і перетворити зимову казку на реальність за допомогою ваших неповторних зимових фото. Тож, дитячо-юнацька громадська організація «Росичі» та Ліга старшокласників Корсунщини у рамках суспільно-мистецького проєкту «Творчість під мирним небом» запрошують дітей шкільного віку взяти участь у фотоконкурсі «Зимовий вернісаж», надіславши найкращий власноруч зроблений фотознімок у одній із 4-х номінацій:
- «Зимовий пейзаж» (краєвиди, засніжені будівлі, дерева та ін.);
- «Зимові фантазії» (оригінальні фотознімки, композиції, снігові скульптури тощо);
- «Новорічно-різдвяний настрій» (у колі родини, біля святкової ялинки, колядники, гора мандарин, зимові розваги та ін.);
- «У світі тварин» (птахи біля вашої годівнички, сліди тварин на снігу, зустріч із лісовими мешканцями, домашні тварини взимку тощо).
Рекомендації щодо участі у фотоконкурсі:
1. Учасник може подати лише ОДНЕ фото і лише у ОДНІЙ з чотирьох номінацій.
2. Зверніть увагу, що учасники можуть подавати тільки авторські, власноруч зроблені фотознімки, які є їх власністю (!!! не допускаються взяті з Інтернету фото).
3. Поміркуйте над вибором оригінальної НАЗВИ ФОТОЗНІМКУ (вона може відображати зміст зображення; назву місця, де зроблено фото; жартівливу назву; філософську думку; можна використати віршовані рядки, слова з пісні, казки та ін.).
4. Оберіть одне зроблене цієї зими фото (найкраще, цікаве, змістовне, оригінальне) та надішліть його до 20 лютого 2023 р. на адресу rosichi-2015@ukr.net, у темі листа зазначте «Фотоконкурс. Прізвище, ім’я учасника».
5. Фотофайл обов’язково має бути підписаний, а саме: Назва фото_Назва номінації_Прізвище Ім’я автора_Вік автора_Назва закладу освіти або місто/село проживання.
6. Обов'язково підпишіться на сторінку «Росичі Корсунщини» у Facebook https://www.facebook.com/groups/252247112923862/
Фотосвітлини по номінаціях під реєстраційними номерами будуть розміщені на цій сторінці для визначення кращих шляхом голосування «вподобайками». Як тільки розпочнеться голосування, поділіться посиланням на своїй сторінці у соцмережах, обов’язково попросіть друзів підтримати вас. Глядацьке голосування проходитиме впродовж тижня з дня опублікування конкурсних фоторобіт.
Переможці в кожній номінації будуть нагороджені грамотами РДЮОК «Росичі».
Дорогі друзі, долучайтесь, проявіть активність, фантазію, уяву і безмежну любов до своєї родини та природи рідного краю! Все буде Україна!