Онлайн-марафон "ПРОФЛАЙФХАК АБО ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ МАЙБУТНЬОГО?" проходить до 28 березня 2023 року.

Date: 1 березня 2023 о 14:23, Refreshed 1 березня 2023 о 14:35

Згідно з Дослідженням «Future of Work 2030: як підготуватися до змін в Україні», реалізованим Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (Career Hub, експертна платформа) в межах програми «Мріємо та діємо», у найближчі десять років Україна зіткнеться з безпрецедентно масштабними інтенсивними та всеосяжними змінами. Війна, технологічний прогрес, глобалізація, кліматичні зміни стануть ключовими факторами, що впливатимуть на економічні, політичні та соціальні
трансформації в країні, а отже, й на ринок праці. Онлайн марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього» (далі Марафон), спрямований на ознайомлення людей з ключовими тенденціями на ринку праці, прогнозами щодо майбутнього провідних галузей економіки в умовах війни та у повоєнний час. Цей проєкт покликаний стимулювати громадян до пошуку власних професійних пріоритетів, до здійснення свідомого вибору професії та допомогти їм у конструюванні стратегії індивідуального кар’єрного зростання. Ключовою особливістю марафону є прямі ефіри, спілкування з експертами в реальному часі, можливість отримати відповіді на запитання, що турбують «тут і тепер». Наводяться розробки та посилання на заходи, які спрямовані на усвідомлення та оцінку кожною людиною своїх професійних уподобань, здібностей, інтересів, можливостей, потенціалу. Презентації професій та власний життєвий досвід практикуючих фахівців у галузях, які будуть актуальними в Україні під час та після війни. Ініціаторами проведення означеного проєкту є кафедра менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту та мистецтва, Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київський обласний центр зайнятості та Молодіжний простір «Зустріч».
Основна мета Марафону – активізувати процес професійного самовизначення в усіх здобувачів освіти, в тих, хто вирішив змінити роботу та у ВПО, які змушені перекваліфіковуватись і потребують допомоги в пошуку шляхів професійної самореалізації. Відповідно до мети виокремлено завдання:
- допомогти віднайти власний професійний шлях;
- вмотивувати до професійного саморозвитку;
- навчати трансформувати мрії у цілі;
- долати невпевненість та страхи, які заважають професійній самоактуалізації;
- зорієнтувати у різноманітті професій;
- сприяти професійній самореалізації особистості.

Для участі в онлайн-марафоні «Профлайфхак або як обрати професію
майбутнього» потрібно зареєструватись, заповнивши Гугл-форму (див. нижче).

Заповнивши форму, потрібно натиснути «Надіслати», після цього з’явиться віконечко з посиланням на закриту групу у Фейсбуці. Участь безкоштовна.

Повна інформація, теми прямих ефірів щодня до 28 березня 2023 року можна переглянути за покликанням: