Наші «Травневі зустрічі» об’єднали керівників гуртків, дітей і батьків.

Date: 5 червня 2023 о 11:25, Refreshed 5 червня 2023 о 11:27

Впродовж травня відбулися творчі міні-звіти гуртків ЦДМТ під назвою «Травневі зустрічі». Присутність батьків на заходах - свідчення спільної праці батьківського колективу з керівниками гуртків, підтримка розвитку творчих талантів вихованців. Кожен відділ у центрі дитячої та молодіжної творчості має свою специфіку, тому і підходи до проведення звітів різні.
Відділ технічної творчості (завідуючий відділом Кваша О.М.) першим розпочав звіти перед батьківською громадськістю. Презентували свою роботу вихованці фотогуртка «Об’єктив», керівник Мошенський С.А. Чудові виставки творчих робіт гуртківців, цікаві майстер-класи та вікторини провели керівники гуртків «Моделювання іграшок-сувенірів» Топчій О.М., «Диво-скринька» Попик В.В., «Чарівна намистина» Лісова Л.Й., «ПТМ» Педченко О.Г. Звіт у гуртках «Основи комп’ютерної графіки», «Інформатика та обчислювальна техніка», керівник Заболотній Б.О., розпочався цікавою вікториною, впродовж заняття вихованці створювали на комп’ютері презентацію «Моє рідне місто Корсунь-Шевченківський».
Керівники гуртків відділу еколого-натуралістичної і туристсько-краєзнавчої роботи (завідувачка відділом Ковальова І.М.) проводили свої звіти на свіжому повітрі, серед цвітіння квітів та буяння зелені. Брали активну участь у природничо-екологічному квесті, створювали на майстер-класі квіткові композиції вихованці гуртків «Природа рідного краю», «Юні квітникарі», керівник Іванова А.В. Взяли участь у вікторині «Чи знаєте ви ці рослини?», створили плакат «Яблуневе дерево Перемоги», куштували козацьку кашу вихованці гуртка «Лікарські рослини», керівник Мартинова В.Ю. Вихованці гуртків «Водний туризм», «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці» під керівництвом Оборіна Д.Ю. на власноруч змайстрованих байдарках здійснили одноденний похід за маршрутом місто Корсунь-Шевченківський - село Яблунівка.
Яскравими хореографічними номерами, показовими виступами солістів та ансамблів звітувались перед громадськістю вихованці гуртків відділу художньо-естетичного виховання (завідувачка відділом Пшоно Н.В.). Керівники вокальних студій «Барви Корсуня» Гринюк В.О., «Оріяна» Вінглевська Т.О., «Школа вокального мистецтва» Стахурська Т.В. представили художні номери у виконанні солістів, дуетів, тріо, квартетів, ансамблів. Хореографічні колективи представили: звітний концерт - «Школа східного танцю «Лілея», керівник Кириченко В.Є., «Парад талантів» - гурток «Роял Денс», керівник Любко В.А., хореографічну розминку та показові номери - танцклуб «Фієста», керівник Алєксанова М.В. Гурток «Лідер», керівник Лисенко О.А., провів звітний Форум лідерів учнівського самоврядування на тему «Марафон благодійності» у форматі очно+онлайн. Керівники студії раннього розвитку дитини «Чарівний ліхтарик» Базарна Г.Г. Любко В.А., Кравченко В.А. підготували для малечі цікаву пізнавально-розважальну програму «З радістю до школи». Свою майстерність, артистичність показали вихованці вокально-інструментального гуртка «Адажіо» у звітному концерті, керівник Столовий В.О., драматичного гуртка «Душа», керівник Артамонова-Шатунська А.О., у виставі «Втратити, щоб знайти». «Цікавий світ психології» - під таким гаслом пройшла квест-гра у гуртках «Цікава психологія», «Сходинки до свого Я», керівник Миронюк О.В. «Чарівний пензлик» - таку назву мав звіт у гуртку «Палітра», що склався із виставки дитячих робіт, вікторини, майстер-класу, розпису пряників, керівник Глущенко М.В. Завершили серію звітів керівники та їх вихованці - гурток «Умілі рученята», Карпенко О.В. – організувала персональні виставки дитячих робіт та провела майстер-клас, гуртки «Фантазія», «Ляльково-драматичний», Резніченко Л.І. – після проведеної вікторини «Чи знаєш ти казки?» вихованці презентували присутнім дитячу ляльково-драматичну виставу «Дюймовочка».
Під час «Травневих зустрічей» керівники гуртків намагалися охопити увагою усіх вихованців, подякувати батькам за підтримку талантів і нагородити переможців різних конкурсів грамотами та дипломами. По завершенню кожної зустрічі діяли фотозони, де всі бажаючі могли зробити фото на згадку.