«Хепіландія» - яскрава подорож у літо.

Date: 22 червня 2023 о 14:04

Діти заслуговують на своє змістовне, веселе, безпечне літо – час активного відпочинку та оздоровлення. Попри надзвичайно складну ситуацію в країні, ми не ставимо на позашкільній освіті паузу і продовжуємо інвестувати в знання й розвиток наших вихованців. Впродовж червня у Центрі дитячої та молодіжної творчості діти мали можливість корисно й активно провести перший літній місяць шкільних канікул, беручи участь у комплексному пізнавально-розважально-виховному проєкті «Хепіландія» (розробники і координатори - методист О.А.Лисенко, культорганізатор В.А.Кравченко). Цьогорічний девіз педагогів ЦДМТ – інноваційний підхід до організації гурткової роботи і літнього дозвілля учнів в умовах закладу позашкільної освіти. Будь-яку буденну справу ми робимо цікавою для дитини, проєктна діяльність поєднується з активними розвагами та пікніками на свіжому повітрі, квестами й тематичними святами, екскурсіями, майстер-класами тощо. Діти проводять дослідницьку діяльність, беруть участь в інтерактивах, знімають та монтують відеосюжети, розробляють та втілюють в життя модернові проєкти, а також щодня вчаться нового.
Програма «Хепіландія» - це територія нестандартного цікавого відпочинку, де кожна дитина потрапляє в атмосферу добра, пізнання, задоволення і казкових пригод – таким чином керівники гуртків роблять літо для своїх вихованців яскравим, бо, незважаючи на всі труднощі, дитинство у них має бути! Всі гуртківці мандрували приміщенням Палацу під час квесту з безпеки життєдіяльності «Дім таємничих пригод», вулицями рідного міста в історико-патріотичному квесті «За синє небо, за жовте поле» до пам’ятних знаків, встановлених на честь борців за волю і незалежність України; створили оригінальні виставки арт-колажів «Молодь проти війни!», композицій «Природа і фантазія»; переглядали мотиваційно-виховні мультфільми в «Cinema Hall»; вшановували володаря морів Нептуна на театралізованому святі у Всесвітній день океанів та багато іншого. Дівчатка із студії української пісні «Барви Корсуня», керівник В.О.Гринюк, допомагали плести маскувальні сітки у майстерні «Мережимо Перемогу», записали відеовітання до Дня батька, збирали кошти для захисників України під час свого благодійного міні-концерту. А юні співаки із «Школи вокального мистецтва», керівник Т.В.Стахурська, долучилися до благодійної акції «Мистецький фронт» вокально-хорового гурту «Оберіг», який збирав цільові кошти на придбання обладнання для військових. Керівник гуртка «Палітра» М.В.Глущенко навчала дітей мистецтву художнього пленеру, організувала тематичну зустріч із корсунським художником В.Гранатирком, який провів для юних художників майстер-клас на тему «Пейзаж». Т.О.Вінглевська організувала роботу гуртківців у форматі «VocalCamp» та англомовного клубу «Just talk», провела «ВелоДень на колесах», пікнік з кашею та імпровізованим концертом на природі. Вихованці туристичних гуртків взяли участь у Чемпіонаті України з веслувального слалому (в командних змаганнях серед юніорів та особистих серед юнаків та дівчат) на річці Південний Буг у Вінницькій області, мандрували у велопоході за маршрутом Корсунь-Шевченківський - Виграїв, крім того керівник Д.Ю.Оборін провів для гуртківців ЦДМТ змагання юних туристів і туристичний квест з елементами спортивного орієнтування. М.В.Алєксанова, керівник танцювального клубу «Фієста», забезпечила результативну участь у всеукраїнських дитячо-юнацьких турнірах зі спортивних бальних танців, що відбулися у Києві та Кропивницькому, де діти вдало виступили, стали переможцями і призерами. У пізнавально-краєзнавчій екскурсії Шевченковими місцями до сіл Моринці і Шевченкове взяли участь вихованці гуртка «Умілі рученята». Для школярів були організовані екскурсії на місцеву швейну фабрику, страусину та козину ферми (керівники гуртків О.В.Карпенко, О.В.Миронюк, М.В.Глущенко), до Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. У «Саду мрій» відділу еколого-натуралістичної роботи захоплюючі розповіді-екскурсії проводила завідуюча відділом І.М.Ковальова, інтегровані майстер-класи для відвідувачів підготували керівники гуртків А.В.Іванова, В.Ю.Мартинова, а у відділі технічної творчості – О.М.Топчій і В.В.Попик. Літні походи з фотосесіями та пікніками для гуртківців організувала фотостудія «Об’єктив», керівник С.А.Мошенський. Квести, пішохідні прогулянки, рухливі ігри на зеленій галявині стали до вподоби дівчаткам «Школи східного танцю «Лілея», керівник В.Є. Кириченко. У день казки діти знайшли «скарб» під час гри-конкурсу «Казкові пригоди» та з радістю відвідали ляльково-драматичну виставу «Дюймовочка» у постановці театрального гуртка, керівник Л.І.Резніченко. Вокально-інструментальний ансамбль «Адажіо», керівник В.О.Столовий, запросив усіх шанувальників на інтерактивну годину інструментальної музики «Грає гітара», а В.А.Любко, керівник колективу «Роял Денс», провів енергійний майстер-клас із хореографії і танцювальні флешмоби. Гуртківці із задоволенням відвідували тренінги «Павутина дружби», «Секрети гармонійної взаємодії», брали участь в інтерактивних вправах, іграх, які проводила О.В.Миронюк, керівник гуртка «Цікава психологія». Червнева подорож завершилася великим дитячим благодійним концертом «Разом до Перемоги!», під час якого талановиті, обдаровані, найкращі вихованці художніх колективів ЦДМТ щиро дякували нашим захисникам і дарували свою творчість, свої посмішки, свої маленькі серця до великої скриньки Перемоги України!

Перегляд фотогалереї "Хепіландія 2023" за покликанням: