Всього 12 чоловік

Участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA»

Дата: 16 травня 2018 о 10:44
281 перегляд

11 травня 2018 р. в Українському Домі в м.Києві відбувся міжнародний проект української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», в якому взяли участь більше 100 юних талантів з різних куточків України та української діаспори світу. Програма пісенного марафону «Диво UA» включала презентацію Збірки українських дитячих пісень, концерт-марафон за участю дітей та Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо, виступи почесних гостей фестивалю, серед яких народні артисти України, гості з міжнародних спільнот та партнери проекту.

Ми пишаємось тим, що в гала-концерті диво-проекту мали честь представити корсунський край вихованці гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості, зокрема студія української пісні «Барви Корсуня», керівник Валентина Гринюк та гурток «Народний спів», керівник Тамара Вінглевська.

Учасниці ансамблю «Барви Корсуня», керівник Валентина Гринюк мали честь виконати під живий супровід академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо пісню Ірини Кириліної на слова Руслани Лоцман «У село», дует «Мальви» у складі Олександри Кравченко і Юлії Богуш виконали для присутніх пісню «Барвінок» (автор Руслана Лоцман), солістка Римма Тепленко вражала глядачів ніжним виконанням твору «Обіймаю піснею» (музика Валентини Гринюк, слова Петра Перебийноса), а дует «Крок» у складі Каріни Дробот та Каріни Мурженко, керівник Тамара Вінглевська, подарували присутнім українську народну пісню «Ой виходьте, дівчата». Також фіналістами проекту було визначено солісток студії української пісні «Барви Корсуня» з авторськими піснями Руслани Лоцман «Парасолька» у виконанні Вероніки Зуєнко та «Мавпочка» у виконанні Анастасії Мурженко.

Кожен учасник марафону отримав диплом, пам’ятні подарунки, та в Збірку українських дитячих пісень «Диво UA», де розміщено фото фіналістів, ноти та тексти виконаних пісень.

Проект «ДИВО UA» претендує на фіксацію в Книзі Рекордів України, як найдовший дитячий пісенний марафон.

Пишаємось тим, що студію української пісні «Барви Корсуня», керівник Валентина Гринюк та студію «Крок», керівник Тамара Вінглевська районного центру дитячої та юнацької творчості було нагороджено іменними подяками від Міністерства культури України за активну участь у підготовці та реалізації Міжнародного проекту української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA».

Від імені організаторів проекту висловлюємо подяку почесному спонсору «Диво UA» Євичу Петру Петровичу – генеральному директору ТОВ «АгроРось» за сприяння в реалізації проекту та надану допомогу.

Щиро вдячні Недоступу Миколі Михайловичу та Ворошило Валентині Анатоліївні за солодкі подарунки учасникам проекту та надану матеріальну допомогу для поїздки вихованців РЦДЮТ в м.Київ.

З відеозаписом пісенного марафону можна ознайомитись за посиланням в You-Tube: https://youtu.be/c-IzJWR72MU

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.