Благодійний фестиваль-конкурс юних талантів «Зірки Надросся-2023».

Date: 4 грудня 2023 о 11:56, Refreshed 4 грудня 2023 о 11:59

Завершився 17-ий обласний відкритий Благодійний фестиваль-конкурс юних талантів «Зірки Надросся-2023», що проходив дистанційно у рамках нашого соціально-мистецького проєкту «Творчість під мирним небом». Учасники із Корсунь-Шевченківської, Тальнівської, Лисянської, Стеблівської, Селищенської, Набутівської територіальних громад Черкаської області подали на конкурс понад 80 художніх номерів у вокальному, вокально-інструментальному, хореографічному та інструментально-музичному жанрах. Журі працювало у складі Л.М.Даценко, директора Мистецької школи ім. К.Г.Стеценка, Біланенко В.В., методиста Будинку культури, Кравченко В.А., культорганізатора Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради, вже підбито підсумки і визначено переможців та володарів Гран-прі: у жанрі «Вокальне мистецтво» - солістка Олександра Герасименко Корсунь-Шевченківської гімназії №2 (керівник І.В.Панасюк), ансамбль «Гармонія» Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу ім. Т.Г.Шевченка (керівник Є.А.Тарасенко); у жанрі «Танцювальне мистецтво» - соло-дует зразкового художнього колективу «Танцювальний клуб «Фієста» (керівник М.В.Алєксанова) і зразковий хореографічний колектив «Роял-Денс» (керівник В.А.Любко) Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради. Всі учасники фестивалю-конкурсу будуть нагороджені дипломами.
Метою організаторів і учасників фестивалю був збір благодійних коштів для допомоги ЗСУ, нашим воїнам-землякам. Тож, нами придбані ліки, продукти, чай, кава, солодощі на загальну суму 2680 грн. та вже надіслано Новою поштою для одного з підрозділів 110-ої ОМБр імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Хлопці в районі Авдіївки з гаслом «Pro Libertate» ("За Свободу!") захищають наше життя, кожен із них – вартовий свободи України. До спільної посилки долучилися також добрі, небайдужі люди: жителька нашого міста Омельченко Н.Я. сплела теплі шкарпетки для захисників, нитки для цього та продукти (мед, сало, чай, печиво та ін.) надали жителі села Деренковець - Лисенко М.Д., Чередник Л.І., Малюк Г.А., Шевченко Н.М., Зборівська К.П., Лисенко О.Я., Федосій І.А.
Ми дякуємо щиро і сердечно всім, хто долучився до організації й проведення благодійного фестивалю – талановитим, обдарованим учасникам конкурсу, їх батькам за підтримку й любов до дітей, художнім керівникам за підготовку номерів. А найбільша подяка – мужнім захисникам України, завдяки яким діти мають можливість зростати, навчатись, займатися творчістю. З любов’ю до України та вірою в перемогу - ДЯКУЄМО!!!
З результатами фестивалю-конкурсу «Зірки Надросся 2023» можна ознайомитися за покликанням: