Що Рік Дракона нам несе?

Date: 1 січня о 11:11

Символом 2024-го року за східним календарем є Зелений Дерев'яний Дракон, що несе в собі енергію, міцність, силу та вважається одним із найпотужніших знаків. Навіть попри те, що дракони можуть бути небезпечними, Дерев’яний Дракон відзначається гнучкістю та вмінням адаптуватися до найрізноманітніших умов. У східній астрології рік Дракона вважається дуже благополучним, оскільки ця тварина славиться як врівноважена, спокійна, терпляча, але в той же час мудра, цілеспрямована і харизматична істота. Згідно з китайською мудрістю, Дракон допомагає цілеспрямованим людям, які прагнуть саморозвитку і не бояться робити помилки. Однак духовне зростання не буває простим, і без життєвих випробувань неможливо стати кращим. Щоб завоювати прихильність символу року у 2024 році важливо: зростати духовно, переглядати свої пріоритети, відмовитися від прив'язки до матеріального, змінити спосіб життя, не боятися змін.
Хоч Дракон мудрий і терплячий, але він все ще залишається могутньою істотою, яку злити не слід: якщо відноситися до нього з повагою, то він допоможе подолати будь-які перешкоди і вийти з будь-яких ситуацій цілими і неушкодженими. Принаймні, таким ми його вже спостерігаємо у святковій виставі-мюзиклі «Новорічні пригоди Шрека і Фіони», яку підготували для дітей талановиті, креативні працівники ЦДМТ.

Нелегкий 2023-й нарешті закінчився. Попереду – високосний рік Зеленого Дерев'яного Дракона. Та не варто передчасно тривожитися! Якщо вірити легендам, переказам та астрологам, 2024-й буде кращим, аніж його попередник.
Яким буде цей рік для світу та України? Вважається, що цей рік сприятиме зростанню, прогресу та достатку, буде хорошим для створення міцного фундаменту для чогось нового з довгостроковим потенціалом. У центрі уваги - інновації. Так, стрімкий розвиток прогнозують у галузі технологій, розробки програмного забезпечення, цифрового маркетингу та штучного інтелекту. Процвітатимуть і творчі індустрії: дизайн, мистецтво, мода. Це і є новаторський дух Дракона. Що стосується України, то залишається сподіватись на миролюбність істоти. Драконяча сила й високосний рік можуть поставити крапку у тому, що вже є зайвим…
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! СЛАВА ЗСУ!