Марафон лідерських ініціатив.

Дата: 25 квітня о 09:47
8 переглядів

У листопаді 2023 року розпочала свою роботу конференція регіонального осередку лідерів учнівського самоврядування на тему «Марафон лідерських ініціатив», а 24 квітня 2024 року в онлайн-режимі відбулася її 2-га частина. Учасники заходу – представники від 16-ти закладів загальної середньої освіти з Корсунь-Шевченківської (7), Селищенської (4), Стеблівської (4), Набутівської (1) громад, – президенти, активісти шкільних органів учнівського самоврядування, голови ДЮО «Росичі», педагоги-організатори. Модератор онлайн-зустрічі О.А.Лисенко, методист Корсунь-Шевченківського ЦДМТ, зактуалізувала увагу на ролі та функціях самоврядування, самоорганізації учнів, базуючись на положеннях статті 28 Закону України «Про загальну середню освіту». Обговорюючи питання «Що таке учнівське самоврядування і для чого воно у закладі освіти, яка його мета?» учасники зробили висновок, що це можливість для учнів отримати перший досвід ухвалення рішень, взяття відповідальності за певну ініціативу та відстоювання власних прав у безпечних умовах. А як захищати інтереси і права учнів, звідки беруться учнівські ініціативи, як реалізовуються лідерські проєкти – презентували учні закладів освіти: А.Рабоволенко (Корсунь-Шевченківська гімназія №5), проєкт «Ми – господарі рідного міста»; М.Хмуленко (Квітчанський ліцей), проєкт «Екологія та сучасність»; М.Жуган (Шендерівська гімназія), проєкт «Наші громадські ініціативи – на підтримку ЗСУ». Також виступили із повідомленнями про реалізовані акції, проєкти: О.Томіленко, президент Ліги старшокласників Корсунщини, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії, і С.Бітюкова, президент міської загальноосвітньої школи №1. Додамо і те, що 23.11.2023р. також презентували свої ініціативи-проєкти: С.Захарук (Корсунь-Шевченківська гімназія №2), «Волонтерська діяльність»; А.Томіленко (Селищенський ліцей), «Рух – це життя»; С.Хаврусь (Стеблівський ліцей), «Шедеври нового покоління»; О.Томіленко (Корсунь-Шевченківська гімназія), «Створення шкільної студії». Координатор учнівського самоврядування Корсунщини О.А.Лисенко подякувала активним шкільним осередкам та їх педагогам-координаторам за творчість, ініціативність, відповідальну громадську позицію, результативну діяльність, таку необхідну сьогодні небайдужість і милосердя, благодійність і волонтерство. У наступному навчальному році «Марафон лідерських ініціатив» продовжуватиметься, тож лідери готуватимуть матеріали з новими ідеями й проєктами Учасники конференції ознайомились із підсумками роботи Ліги старшокласників, ГО «Росичі» за проєктом «Творчість під мирним небом», завданнями на наступний період, погодили організаційні питання діяльності учнівського самоврядування Корсунщини.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.