Всеукраїнський Благодійний фестиваль «Візерунки на Росі»

Дата: 5 грудня 2018 о 15:48, Оновлено 5 грудня 2018 о 16:11
218 переглядів

П’ятий міжобласний – Перший Всеукраїнський Благодійний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі» проходив в Корсунь-Шевченківському РБК 2 грудня 2018 року в рамках благодійних  акцій «Діти – дітям» та «Дитяча творчість - на допомогу захисникам України», мав на меті популяризацію та розвиток дитячо-юнацького хореографічного мистецтва, збір коштів для допомоги українським воїнам, які захищають свободу і незалежність нашої країни, і дітям, які потребують термінового дороговартісного лікування.

У конкурсній програмі за номінаціями українська народна, естрадна, бальна та сучасна хореографія, танці народів світу, театр танцю та спортивний танець взяли участь народний аматорський хореографічний колектив «Юність» педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка (керівник Ж.С.Лисенко), зразкові танцювальні колективи «Фієста» (Ж.С.Лисенко) і «Роял-Денс» (В.А.Любко),  «Школа східного танцю «Лілея» (В.Є.Кириченко) районного центру дитячої та юнацької творчості, зразковий хореографічний колектив «Арабеск» (О.М.Черняк) і колектив «Алегро» (М.О.Руденок) дитячої школи мистецтв ім.К.Г.Стеценка, хореографічна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Горицвіт» районного будинку культури (О.М.Черняк) з Корсуня-Шевченківського та гості з Чигирина, Канева, Миронівки, Сміли, Катеринополя, Черкаського та Городищенського районів – всього 28 дитячих танцювальних колективів, майже 100 художніх танцювальних номерів у виконанні солістів, дуетів та колективів.

Учасників привітали і подякували за добрі, благодійні справи О.В.Шевчук, заступник Корсунь-Шевченківського міського голови, і член правління громадської організації «Ветерани АТО Корсунщини», учасник бойових дій В.М.Отземко.

Всі колективи нагороджені дипломами, кубками і медалями, найвищу оцінку отримали та вибороли гран-прі 19 хореографічних постановок.

Зібрали благодійних коштів майже 13 тисяч гривень, з них 2860 гривень із благодійної скриньки вже передано на лікування Савченка Андрія, учня 3 класу Корсунь-Шевченківської гімназії. Решта коштів буде передана громадському об’єднанню «Солдатські матері Корсунщини» та спрямовано на благодійність згідно мети фестивалю.

Організатори фестивалю – районна громадська дитячо-юнацька організація Корсунщини «Росичі» і клуб спортивного бального танцю «Фієста», співорганізатори – районний будинок культури, районний центр дитячої та юнацької творчості висловлюють щиру вдячність всім шанувальникам танцю, які підтримали благодійну ідею та завітали на фестиваль, за інформаційну підтримку – радіо «На хвилі Корсуня», а місцевим комунальним службам – за вчасно розчищені від снігу дороги та площі біля РБК.

Ольга Лисенко, голова КР РДЮОК

«Росичі», методист РЦДЮТ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.