Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі»

Date: 30 грудня 2019 о 08:28

Одним  із наймасштабніших заходів Благодійного проекту «Дитяча творчість – на допомогу захисникам України» є Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі». Організатори його проведення – районна дитячо-юнацька організація Корсунщини «Росичі» (голова О.А.Лисенко) і клуб спортивно-бальних танців «Фієста» (керівник Ж.С.Лисенко), співорганізатори – районний центр дитячої та юнацької творчості (директор Т.П.Фурса), районний будинок культури (директор С.І.Бойко). Спочатку це був районний захід, потім він став обласним, а останні два роки має статус міжобласного і всеукраїнського. 22 листопада 2019 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль «Візерунки на Росі», нашу благодійну ініціативу підтримали танцювальні колективи Черкащини – з Канівського, Смілянського, Городищенського, Черкаського, Лисянського, Христинівського, Катеринопільського районів та Корсуня-Шевченківського, а також колективи з Миронівського, Бородянського, Кагарлицького районів Київської області.

Діти з особливою душевною теплотою дарували свій талант, свою творчість у неповторних, чарівних танцювальних візерунках. Всі колективи відзначені дипломами за І, ІІ, ІІІ місця, кращі сценічні костюми. Володарями гран-прі у різних жанрах  хореографії стали:

- народний аматорський хореографічний колектив «Юність» КЗ «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка», керівник Ж.С.Лисенко;

- зразковий танцювальний колектив «Фієста» Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ та соло-дует колективу Денис Пшоно і Дарія Жало, керівник Ж.С.Лисенко;

- соло-дует клубу спортивних бальних танців «Фієста» Євгеній Квітка і Марія Алєксанова, м.Корсунь-Шевченківський, керівник Ж.С.Лисенко;

- зразковий хореографічний колектив «Веселка» Канівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, керівник Н.В.Лисак;

- зразковий хореографічний колектив «Роял-Денс» Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ, керівник В.А.Любко;

- хореографічна студія «Карамельки» Кагарлицького РЦДЮТ, керівник В.А.Німенко;

- хореографічний колектив «Колосок» Миронівської школи мистецтв, керівник В.Г.Гонтарєва;

- студія танцю «Карамельки» Бородянського РЦДЮТ, керівник Ю.В.Перець;

- хореографічний колектив «Веселка» Вергунівського будинку культури, керівник В.В.Манько;

- театр мод «Вишиванка» Городищенського районного палацу культури, керівник Л.Г.Дорошенко;

- дует сестер у складі Вікторії та Вероніки Гладун танцювального клубу «Стиль» Черкаського РЦДЮТ, керівник Д.В.Ткаченко.

Голова громадського об’єднання «Солдатські матері Корсунщини» Т.В.Перетятько щиро дякувала учасникам за те, що своїм душевним теплом, емоційною, зворушливою дитячою творчістю вони підтримують моральний та бойовий дух наших воїнів, надають їм благодійну фінансову допомогу.

Висловлюємо вдячність всім учасникам фестивалю, художнім керівникам, батькам юних талановитих артистів, глядачам, ТОВ «АгроРось» (директор П.П.Євич) за підтримку благородної ініціативи, сприяння у розвитку дитячого танцювального мистецтва.

Ольга Лисенко, методист РЦДЮТ, голова

Координаційної ради РДЮО Корсунщини «Росичі».