Конкурс екологічних агітбригад «Країні Юннатії – 95 !»

Date: 30 грудня 2019 о 09:21, Refreshed 30 грудня 2019 о 09:33
424 view

Конкурс екологічних агітбригад

«Країні Юннатії – 95 !»

13  грудня  в  районному  центрі дитячої та  юнацької  творчості відбувся  районний  конкурс  колективів екологічної  просвіти «Земля -  наш спільний дім».  Мета  конкурсу – активізація  участі  учнівської  молоді  в природоохоронній  роботі  та  екологічному  русі, поширення  кращого досвіду розв’язання  екологічних  проблем. В  цьому  році конкурс  відбувся раніше,  ніж зазвичай,  і  був  присвячений  95-ій  річниці  юннатівського руху  в Україні.

Конкурс  був  розділений  на   очний  та  заочний  тури.  Свої  виступи  на  сцені та презентації  природоохоронної роботи продемонстрували : команда «Еколав» - ЗОШ № 1, команда «Колорит» - ЗОШ №2, команда «Водограй» - Корсунь-Шевченківської  гімназії, команда «ЕКОбджоли» Корсунь – Шевченківського ліцею. В заочному турі взяли  участь команди:  Селищенського, Зарічанського, Моринського навчально-виховних комплексів та ЗСШ №5.

Юні  екоактивісти в  своїх творчих   виступах  і  презентаціях  природоохоронної та  еколого-просвітницької  діяльності  відобразили  власний досвід,  результати  практичної  роботи та популяризації руху  за  збереження  довкілля.

Учасників заходу  привітали заввідділом  еколого-натуралістичної  роботи районного центру  дитячої  юнацької  творчості, координатор районного  осередку Всеукраїнської громадської  дитячої  спілки «Екологічна  варта» Ірина Ковальова та  голова  районної організації Всеукраїнської  екологічної  ліги Володимир  Бараненко.

Всі  команди  змістовно  і  креативно підготувалися  до  виступів. Хочеться  відмітити оригінальність,  запал і драйв  виступу  команди              «Колорит» ЗОШ  №2. Сподобалася логіка викладки теми виступу та челенджі команди «Еколав» ЗОШ №1. Вразили  безпосередність та  творчий  задум  виступу комади «ЕКОбджоли»  Корсунь –Шевченківського ліцею. І як  завжди,   продемонструвала артистизм і вишуканість команда «Водограй» Корсунь-Шевченківської гімназії.

Журі конкурсу у  складі: В.В.Бараненка -  голови  районної організації Всеукраїнської  екологічної  ліги, О.С. Майдаченка – заступника   голови  районного осередку Всеукраїнської  екологічної  ліги , І.М. Ковальової - заввідділом  еколого-натуралістичної  роботи районного центру  дитячої  юнацької  творчості,   С.В.Давиденко – в. о.  завідувача районного методичного кабінету,  підвели  підсумки виступів екологічних  агітбригад  і визначили переможців. В  очному  турі  І місце здобула  команда  «Водограй»  Корсунь-Шевченківської гімназії, ІІ місце  розділили команда  «Колорит» ЗОШ №2 та  команда «Еколав» ЗОШ №1, ІІІ  місце отримала команда «ЕКОбджоли» Корсунь-Шевченківського ліцею. В заочному  турі ІІ місце  отримала  екологічна  агітбригада Зарічанського  НВК, а  ІІІ місце  розділили  команди ЗСШ №5, Моринського і Селищенського НВК.

Нагородження  учасників  районного  конкурсу  колективів екологічної  просвіти «Земля -  наш спільний дім» відбулося 20 грудня під  час  святкової  програми «Новорічні  Зірки Надросся».  В.В. Бараненко та О.С. Майдаченко нагородили  юних  екоактивістів  грамотами та  солодкими  призами.

Ірина Ковальова, заввідділом  еколого-натуралістичної  роботи РЦДЮТ,

координатор районного осередку ВДС «Екологічна  варта»